Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy


Inzerce

Hlavní město Praha - subjekty pro konferenční akce


Zde naleznete vhodné konferenční prostory pro vaše firemní akce, teambuildingy nebo konferenční akce v Praze.

Clarion Old Town
Hl.město Praha
Hotel Ambassador
Hl.město Praha
greenYacht Hotel Prague
Hl.město Praha
RockOpera Praha
Hl.město Praha
Clarion Hotel Old Town

Clarion Hotel Prague Old Town je ideálním místem v Praze pro konání konferencí. Disponuje celkem jednacími místnostmi s kapacitou až do 130ti delegátů a 93 komfortně zařízenými pokoji včetně 3 apartmá. Mimo jiné nabízí luxusní prostor v šestém patře s prostornou terasou a výhledem na Staré Město, Pražský hrad, a další panoramata Prahy.

vice

Hotel Ambassador

Hotel Ambassador - Zlatá Husa je luxusní hotel, který se nachází v centru Prahy. Hotel nabízí unikátní historické konferenční prostory přímo v centru města na Václavském náměstí a celková kapacita sálů činí 1500 delegátů. Hotel disponuje ubytováním ve 162 luxusních klimatizovaných pokojích včetně 32 apartmá.

vice

Hotel greenYacht Prague

Hotel greenYacht Prague je jedinečný projekt v centru evropského velkoměsta. Obrovská, 80 metrů dlouhá jachta nabízí ubytování ve třech typech luxusních 4-kotvičkových kajut - 34 pokojů hotelového typu (včetně devíti luxusních apartmánů). Hotel greenYacht je jako stvořený pro netradiční firemní akce díky své unikátnosti.

vice

RockOpera Praha

Rock Opera Praga je unikátní prostor v areálu Pražské Holešovické tržnice. Divadlo je jediný pražský amfiteátr v uzavřených prostorách a díky své unikátnosti je vhodné pro pořádání představení, koncertů, přednášek, konferencí či společenských akcí všeho druhu. Celková kapacita divadla je 769 sedadel v aréně a 8 sedadel ve VIP loži.

vice

Retro Music Hall
Hl. M. Praha
EA Hotel Populus
Hl.město Praha
Hotel Dolce Villa
Hl.město Praha
Orea Hotel Pyramida
Hl.město Praha
Retro Music Hall

Multifunkční prostor Retro Music Hall je známý především jako hudební klub. Avšak my jej nabízíme klientům jako neotřelé prostředí, kde nehrozí neosobní atmosféra různých výstavních ploch pronajímaných právě za účelem uspořádání večírků. Kapacita našich prostor je od 200 do 1000 osob, navíc s garancí nejkvalitnějšího zvuku v ČR!

vice

Hotel Populus

EA Hotel Populus*** se nachází v klidné pražské čtvrti Žižkov, která je velmi dobře dostupná z centra. Největší konferenční sál disponuje kapacitou až pro 140 osob. Hosté mohou ke své rekreaci využívat příjemnou, prostornou zahradu umístěnou mezi dvěma budovami EA Hotelu Populus. Hotel je vhodný pro firemní i společenské akce.

vice

Hotel Dolce Villa

Dolce Villa Hotel ****, nacházející se v blízkosti mezinárodního letiště Praha, nabízí pro firemní akce pět konferenčních prostor včetně konferenční techniky. Prostory jsou vhodné jak pro velké reprezentativní akce, tak pro menší neformální setkání a firemní večírky. Salónky mají celkovou kapacitu až pro 200 osob.

vice

Hotel Pyramida

Orea Hotel Pyramida ****, je ideálním místem pro konání konferencí, kongresů a banketů v Praze, a to díky své jedinečné poloze, multifunkčním prostorům, a dalším službám nezbytným pro úspěšnou firemní akci. Hotel disponuje 10 plně klimatizovanými konferenčními prostory, s celkovou kapacitou až 1100 osob.

vice

Hotel Jalta
Hl.město Praha
Plaza Alta Hotel
Hl.město Praha
Clarion Congress Hotel
Hl.město Praha
Clarion Hotel City
Hl.město Praha
Hotel Jalta

Hotel Jalta 4*de luxe na Václavském náměstí v Praze nabízí stylové ubytování špičkové kvality, v němž se snoubí moderní design interiérů, čtyřhvězdičkový luxus a světová kuchyně. Hotel Jalta se může pochlubit inspirativním a dokonale navrženým konferenčním centrem až pro 250 hostů, které uspokojí všechny typy firemních akcí.

vice

Plaza Alta Hotel

Čtyřhvězdičkový hotel Plaza Alta nabízí novou konferenční místnost s kapacitou 60 osob, umístěnou v nejvyšším patře hotelu. Všech 87 nově zmodernizovaných hotelových pokojů je vybaveno klimatizací, bezplatným WiFi přístupem k vysokorychlostnímu internetu a minibarem. Hotel je vhodný pro obchodní klientelu.

vice

Clarion Congress Hotel

Mezinárodní Clarion Congress Hotel Prague je moderním kongresovým centrem usilující o co největší komfort svých hostů a vysokou úroveň při zajišťování konferencí. Hotel nabízí rozsáhlé kongresové prostory s celkovou kapacitou až pro 2500 osob a ubytování v 559 pokojích včetně 25 luxusních apartmá.

vice

Clarion City

Nově zrekonstruovaný, 4* Clarion Hotel Prague City****, je ideálním místem pro Váš pobyt v Praze. Hotel se nachází pouhých 5 minut chůze od Václavského náměstí v samotném centru města, a pouze jednu stanici metrem od Kongresového Centra Praha. Hotel nabízí dvě moderní konferenční místnosti s kapacitou do 50 delegátů.

vice

Hotel Fortuna City
Hl.město Praha
Hotel Fortuna West
Hl.město Praha
EA Hotel Crystal Palace
Hl.město Praha
EA Hotel Downtown
Hl.město Praha
Fortuna City

3* Hotel Fortuna City je elegantní 3* hotel, který se nachází v blízkosti historického centra města Prahy. Hotel nabízí 243 komfortních pokojů a konferenční prostory s kompletním vybavením. Hotel Fortuna City nabízí 5 konferenčních prostor centra Miramare s maximální kapacitou až pro 120 osob a třemi salonky do 16 osob.

vice

Fortuna West Hotel

Hotel Fortuna West se nachází v klidné čtvrti sousedící s městským centrem vzdáleným pouhých 15 minut metrem či tramvají. Konferenční centrum Miramare nabízí celkem pět konferenčních místností s možností variabilního uspořádání a vzájemného propojení - možnost konání akcí až pro 150 delegátů.

vice

EA Hotel Crystal Palace

Hotel Crystal Palace disponuje plně klimatizovaným konferenčním sálem s maximální kapacitou 60 osob. Moderní hotel situovaný v malé klidné uličce v samém srdci Prahy, jen pár kroků od Václavského náměstí. Hotel je vyhledávaným místem pobytu pro obchodní a kongresovou klientelu, nabízí celkem 66 moderních pokojů. 

vice

EA hotel Downtown

Pětipatrový prosluněný EA Hotel Downtown nabízí ubytování v celkem 59 elegantních a plně klimatizovaných pokojích. Náročnějším klientům nabízíme ubytování ve velkých junior suite. Pro obchodní a business klientelu je připraven konferenční sál pro 65 osob a menší salonek s celkovou kapacitou do 25 osob. 

vice

EA Hotel Embassy
Hl.město Praha
Hotel Kampa
Hl.město Praha
Ramada Airport Hotel
Hl.město Praha
Hotel Green Garden
Hl.město Praha
EA Hotel Embassy

EA Hotel Embassy je nově otevřený čtyřhvězdičkový hotel, umístěný ve zrekonstruované novorenesanční budově, jejíž historie sahá až do roku 1880. Hotel ve stylu Art Deco má 5 podlaží s prostorným schodištěm s bezpečnostními a protipožárními prvky. Svým klientům nabízí ubytování v 41 luxusně zařízených pokojích.

vice

Hotel Kampa

Unikátní Hotel Kampa je originálně zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel v centru historické části hlavního města Prahy. Pro pořádání firemních akcí, školení či večírků nabízí originální pojetí v jedinečném stylu. Lákadlem hotelu je historický Rytířský sál s bohatou grandiózní výzdobou středověkých rytířů s kapacitou až 100 osob.

vice

Ramada Airport Hotel

Moderně zařízený hotel se nachází na letišti Praha Ruzyně. Svou polohou, rozsahem a vysokým standardem poskytovaných služeb je hotel ideální pro obchodní cesty, krátkodobé pobyty a tranzitní ubytování. Návštěvníkům hotelu nabízíme ubytování v celkem 56 moderně zařízených a útulných pokojích.

vice

Hotel Green Garden

Hotel Green Garden je situován v neorenesanční budově pocházející z roku 1894 a v současné době v sobě kombinuje historický půvab s moderním stylem v srdci Prahy. Hotel Green Garden nabízí ideální podmínky pro pořádání firemních akcí, školení a prezentací, dále slavnostních večeří, svatebních hostin a soukromých večírků.

vice

Hotel Selský dvůr
Hl.město Praha
EA Hotel Sonata
Hl.město Praha
Ramada Prague City Centre
Hl.město Praha
Hotel Riverside
Hl.město Praha
Hotel Selský Dvůr

Romantický rodinný hotel obklopený zelení se nachází v klidném prostředí Prahy, jen 20 minut jízdy od historického centra. Budova hotelu pochází z 18. století a dnes je chráněnou kulturní památkou. V roce 1993 byla pečlivě zrestaurována a vznikl tak hotel, který zaujme především originálním interiérem v selském stylu.

vice

Hotel Sonata

Luxusní čtyřhvězdičkový hotel umístěný v samotném centru města jen pár kroků od Václavského náměstí poskytuje svým hostům ideální zázemí pro jejich spokojený a poklidný pobyt v Praze. Svým hostům nabízí ubytování v celkem 55 moderně a pohodlně zařízených pokojích. Hotel je vhodný pro obchodní klientelu.

vice

Ramada Prague City Centre

Hotel Ramada je díky exkluzivní poloze ideálním místem pro pořádaní školení, prezentací, obchodních schůzek a dalších akcí v konferenčních prostorech. Citlivě zrekonstruované prostorné pokoje lákají svěžím moderním designem, pohodlným vybavením a především ideální polohou v historickém a obchodním centru Prahy.

vice

Hotel Riverside

Mamaison Hotel Riverside je přímo stvořený pro jednání, incentivní programy, konferenční a firemní akce. Vzhledem k prostorným místnostem, přirozenému světlu a možnostem využití interiérů i exteriérů vám můžeme poskytnout něco skutečně jedinečného. Konferenční sál hotelu Riverside má kapacitu až 100 účastníků.

vice

Hotel Pachtův Palace
Hl.město Praha
Hotel Iris Eden
Hl.město Praha
Erbia Congress Centrum
Hl.město Praha
Villa Voyta Hotel
Hl.město Praha
Hotel Pachtuv Palace

Pachtuv Palace, který je i kulturní památkou, se pyšní nádhernými nástěnnými malbami, klenutými stropy, sochami a krbem. Hotel nabízí prostorná a osobitě zařízená apartmá, z nichž mnohá mají výhled přímo na Pražský hrad. Hotel Pachtův Palác nabízí jedinečné možnosti pro skutečně inovativní a výjimečné MICE akce až pro 60 účastníků.

vice

Hotel Iris Eden

Iris hotel Eden je čtyřhvězdičkový hotel na Praze 10 umístěný v severní části komplexu EDEN ARENA, fotbalového stadionu Sk Slavie Praha. Moderní hotel je citlivě začleněný do samotné struktury komplexu Eden Arena, největšího a nejmodernějšího stadionu v České republice. Konferenční sály disponují kapacitou až 200 delegátů.

vice

Aureole Fusion Restaurant & Bar

Erbia Congress Centrum & Aureole Fusion Restaurant and Lounge je nejvýše položené kongresové centrum v Praze, díky čemuž se vaše firemní akce stane nezapomenutelným zážitkem. V posledním 27.patře budovy City Tower se nachází celkem 600m2 variabilních a jedinečných prostor, které jsou Vám k dispozici.

vice

Villa Voyta

Hotel je perličkou secesní architektury uprostřed klidné vilové čtvrti Praha 4 - Lhotka. Čtyři konferenční místnosti s maximální kapacitou 50 osob jsou umístěny v prostorách budovy Villa Voyta Garni, poskytují více než 150 m2 flexibilních konferenčních prostor. Hotel je vhodný pro svatební hostiny a menší firemní akce.

vice

Konf. Centrum Greenpoint
Hl.město Praha
Hotel DUO
Hl.město Praha
Hotel Krystal
Hl.město Praha
Konferenční Centrum City
Hl.město Praha
Konferencni centrum Greenpoint

Klidné a inspirativní místo Konferenčního centra GreenPoint, Praha nabízí čtyři moderní konferenční sály a školící místnosti s návazností na terasu a zahradu s celkovou kapacitou cca 250 míst. Sály konferenčního centra jsou klimatizované a díky své variabilitě umožňují mnoho variant uspořádání zasedacího pořádku.

vice

Hotel DUO

Hotel DUO v Praze Vám nabízí výjimečný komfort a širokou nabídku služeb. Hostům je k dispozici soukromé parkoviště přímo před hotelem určené pro osobní automobily i autobusy. Hotel disponuje kongresovými prostory, kde je k dispozici 1 velký sál s kapacitou až 350 osob. Hotel nabízí 647 kimatizovaných pokojů.

vice

Hotel Krystal

Hotel Krystal CDMS, nabízející levné ubytování v Praze, je moderní tříhvězdičkový hotel s kongresovým sálem pro 250 osob. Poloha na okraji chráněného přírodního území Divoká Šárka, blízký sportovně rekreační areál Džbán s koupalištěm, snadná dostupnost letiště i metra, předurčuje hotel Krystal jako ideální místo pro vaše firemní akce.

vice

Konferenční Centrum City

Konferenční centrum City (KCC) se nachází v rozvíjející se oblasti Prahy 4 - City, přímo u stanice metra (C) Pankrác a nákupního centra Arkády. KCC je díky své variabilitě vhodné pro pořádání kongresů, konferencí, školení, aukcí, výstav a různých společenských akcí. Tři velké sály nabízí maximální kapacitu až pro 300 delegátů.

vice

EA Hotel Juliš
Hl.město Praha
Hotel Juliš

EA Hotel Juliš **** se nachází v dolní části Václavského náměstí s výhledem ze zadní strany do klidné a tiché Františkánské zahrady. V hotelu jsou k dispozici 2 konferenční salonky pro 54 a 23 osob, pro hosty je připraveno celkem jedinečných 72 apartmánů. V nedávné minulosti prošel hotel náročnou kompletní rekonstrukcí.

vice

Rozdělení krajů Partnerské odkazy
  • Konferenční akce
  • Incentivní akce
  • Hotely
  • Luxusní lokality
  • Ostatní lokality
  • Wellness lokality

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2017, konferencniakce.cz.