Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Jihočeský kraj - subjekty pro konferenční akce


Zde naleznete vhodné konferenční prostory pro vaše firemní akce, teambuildingy nebo konferenční akce v Jihočeském kraji.

Hotel Relax
Jihočeský kraj
Hotel Zlatý Anděl
Jihočeský kraj
Hotel Old Inn
Jihočeský kraj
Hotel Růže
Jihočeský kraj
Hotel Relax

EuroAgentur Hotel Relax**** se nachází v atraktivní oblasti v blízkosti přehrady Lipno. Jedná se o zbytek původního městečka, jehož většina byla zatopena vodní nádrží. Hotel disponuje jednacím salonkem, hotelovým parkovištěm a kongresovým sálem pro více než 100 osob. Ideální hotel pro teambuildingy.

vice

Hotel Zlatý Anděl

Příjemný hotel na historickém náměstí malebného Českého Krumlova, památky UNESCO. Hotel tvoří tři propojené, původně gotické domy. Semináře a školení je možné uspořádat v našich moderně vybavených zasedacích místnostech pro 170 osob. Hotel disponuje 42 komfortními a plně vybavenými pokoji.

vice

Hotel Old Inn

Pro firemní akce všeho druhu lze využít prostory hotelové restaurace s kapacitou až 100 osob či unikátní gotické kaple pro 50 osob. Dalším jedinečným prostorem, kde si můžete užít jedinečný kulinářský zážitek je Grill restaurant Katakomby. Hotel The Old Inn disponuje celkem 52-mi plně vybavenými pokoji včetně apartmá.

vice

Hotel Růže

Hotel Růže se nachází na nedaleko krumlovského náměstí v těsné blízkosti řeky Vltavy. Jedinečná letní terasa s kapacitou 80 osobje ideálním prostorem pro letní open-air akce. Hotel Růže disponuje plně klimatizovaným Jezuitským sálem s kapacitou 200 osob. Hotel nabízí celkem 70 klimatizovaných unikátních pokojů.

vice

Rezidence Club Canada
Jihočeský kraj
Clarion Congress Hotel
Jihočeský kraj
EA Hotel Na Jezeře
Jihočeský kraj
EA Hotel Churáňov
Jihočeský kraj
Rezidence Club Canada

Rezidence Club Canada nabízí ubytování v nových, moderně zařízených apartmánech s panoramatickým výhledem na lipenské jezero a Šumavské kopce. Lipno je vyjímečné svou přírodou ve spojení s možností sportu a kultury a blízkostí významných historických památek (Český Krumlov - UNESCO, hrad Rožmberk, zámek Hluboká).

vice

Hotel Clarion Congress České Budějovice

Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti starého města a hlavního náměstí Přemysla Otakara II. Díky své dostatečné kapacitě a rozsáhlým konferenčním prostorám je na jihu Čech Vaší ideální volbou pro pořádání velkých, ale i malých konferencí a společenských akcí. Hotel nabízí konferenční prostory až pro 640 osob.

vice

EA Hotelový areál Na Jezeře

Hotelový areál, rozkládající se v malebném koutu jižních Čech v rekreační oblasti Lipenské přehrady, je určen k celoročnímu provozu. Překrásný výhled na Lipenskou přehradu a přímý vstup z udržované pláže do vody láká hosty k vodním radovánkám nebo relaxaci a oddychu. Hotel je vhodný pro menší firemní akce.

vice

Hotel Churáňov

Horský EA Hotel Churáňov*** Superior je moderně zrekonstruovaný hotel ležící ve výšce 1000 metrů nad mořem, přímo v samém centru Šumavy. V letním období se okolí hotelu mění na ráj turistiky, cykloturistiky a houbařů, v zimě se ocitnete v centru sjezdového a běžkového lyžování. Vhodný pro teambuildingy.

vice

Hotel Bellevue
Jihočeský kraj
Penzion Holenský Dvůr
Jihočeský kraj
Dobrá Chata
Jihočeský kraj
Hotel Bellevue

Hotel Bellevue, člena společnosti Asten Hotels, najdete na pěší zóně v těsné blízkosti Státního hradu a zámku Český Krumlov, přímo v samém srdci památkové zóny zapsané v roce 1992 na Seznam památek světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Hotel je ideální pro firemní a konferenční akce do 100 osob.

vice

Holenský Dvůr

Penzion Holenský dvůr se nachází v kouzelné jihočeské přírodě s rybníky, bohatými lesy a řadou pamětihodností, nedaleko od Jindřichova Hradce. Nově rekonstruovaný rozložitý Černínský dvorec ležící osamoceně u rybníku Velká Holná a u Jemčinské obory. Holenský Dvůr je ideální místo pro firemní akce a teambuilding.

vice

Dobrá Chata

Rodinný hotel leží v rekreačním a sportovním areálu Zadov-Churáňov u sjezdovky a lesa. V okolí jsou cyklistické a běžecké trasy. Chata byla postavena 1928 a v roce 2015 proběhla rekonstrukce. K dispozici je salonek 42m2 s denním světlem, rozměry 10,5x4m. Celoročně otevřena restaurace s domácí kuchyní a kapacitou 45 osob.

vice

 

 

Rozdělení krajů Partnerské odkazy
  • Konferenční akce
  • Incentivní akce
  • Partneři stránek
  • Luxusní lokality
  • Ostatní lokality
  • Wellness lokality

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2017, konferencniakce.cz.