Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Jihomoravský kraj - subjekty pro konferenční akce


Zde naleznete vhodné konferenční prostory pro vaše firemní akce, teambuildingy nebo konferenční akce v Jihomoravském kraji.

Hotel Centro
Jihomoravský kraj
Design Hotel Noem Arch
Jihomoravský kraj
Hotel Avanti
Jihomoravský kraj
Veletrhy Brno, a.s.
Jihomoravský kraj
Hotel Centro

Hotel disponuje 55 pokoji a apartmány s komfortním vybavením. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou se sprchou a WC, televizí, telefonem, v apartmánech je k dispozici trezor a minibar. Konferenční prostory hotelu Centro jsou tvořeny 7 konferenčními sály o celkové kapacitě 6 - 200 účastníků.

vice

Design Hotel Noem Arch

Jedinečný Design Hotel Brno NOEM ARCH v Brně - Králově Poli symbolizuje loď zakotvenou v přístavu a nabízí širokou škálu služeb i pro ty nejnáročnější zákazníky. Design Hotel Noem Arch Vám nabízí k ubytování originální lodní kajuty (pokoje). Součástí hotelu jsou konferenční prostory s celkovou kapacitou až 250 osob.

vice

Hotel Avanti

Avanti Hotel naleznete v klidném prostředí blízko centra města u parku Lužánky a je zaměřen na kongresovou turistiku. Kongresové sály a salonky Hotelu Avanti nabízí celkovou kapacitu 350 osob. Pro hosty je připraveno 90 dvoulůžkových pokojů a 8 apartmánů, které prošly kompletní rekonstrukcí

vice

BVV

Prostory brněnského výstaviště jsou ideálním místem pro konání, kongresů, firemních setkání, konferenčních akcí nebo firemních prezentací. Ve čtyřech samostatných komplexech nabízíme plně vybavené konferenční sály. Prostory jsou vhodné pro konferenční akce až pro 2000 účastníků. Samozřejmostí je kompletní servis.

vice

Best Western Premier
Jihomoravský kraj
Hotel Santon
Jihomoravský kraj
Hotel Myslivna
Jihomoravský kraj
Hotel Kurdějov
Jihomoravský kraj
Best Western Premier

Best Western Premier Hotel International Brno je luxusní čtyřhvězdičkový hotel, situovaný v historické části města Brna. Kongresové centrum je tvořeno dvěma velkými sály pro 250 a 350 osob, které jsou vzájemně propojitelné, s možností auditoria až pro 500 osob, 5 konferenčních místností pro 20-69 osob.

vice

Hotel Santon

Hotel Santon se nachází v příjemném rekreačním prostředí, na břehu Brněnské přehrady. Na kraji Brna, uprostřed přírody. Najdete u nás všestranné zázemí pro konference, školení, svatby, promoce, oslavy nebo posezení s přáteli spojené s gastronomickými zážitky, večerními rauty na rozlehlé terase s výhledem na jezero.

vice

Hotel Myslivna

Hotel Myslivna se nachází v krásném prostředí lesoparku nad areálem brněnského Výstaviště s nejhezčím výhledem na panorama města. Pouhých 10 min. z centra a jednoduchým příjezdem z dálnice D1. Od brněnského Výstaviště cca 5 minut autem, nebo MHD. Hotel nabízí ubytování ve 117 pokojích, celková kapacita je 235 lůžek

vice

Hotel Kurdějov

Hotel Kurdějov nabízí komplexní služby s úplnou péčí profiremní a kongresové akce nejrůznějšího typu, ale také pro individuální návštěvníky podpálavského regionu Jižní Moravy. Hotel Kurdějov spojuje prvky vesnické architektury a pohostinnosti s moderním a komfortním vybavením vhodným pro pořádání různých forem kongresové turistiky.

vice

Univerzitní Kino Scala
Jihomoravský kraj
Hotel Sluneční Dvůr
Jihomoravský kraj
Hotel Eliška
Jihomoravský kraj
Hotel Brno
Jihomoravský kraj
HUniverzitní Kino Scala

Univerzitní kino Scala je jednosálové kino v úplném centru Brna, které funguje od roku 1929. V roce 2013 jeho provoz převzala Masarykova univerzita. Kino nabízí své prostory pro pořádání konferencí, přednášek a kulturních událostí, kapacita sálu činí 475 míst (po uzavření balkónu 332 míst). V objektu je k dispozici kavárna, nabízející i cateringové služby.

vice

Hotel Sluneční Dvůr

Nabízíme Vám příjemné ubytování, posezení v restauraci nebo vinárně s petanque dráhou. Připravíme Vám také svatbu, uspořádáme firemní akci, ples, raut, zajistíme promoci. Předností hotelu je blízkost letiště Brno Tuřany a výborná dostupnost do centra města Brna. Hotel Sluneční dvůr má pro Vás připraveno 18 pokojů.

vice

Hotel Eliška

Hotel se nachází v krásném prostředí historického města Mikulov, na jihu Moravy, při hranicích s Rakouskem. Hotel Eliška nabízí k dispozici konferenční zázemí ve třech konferečních sálech s celkovou kapacitou 200 míst. Součásti hotelu Eliška je Irská hospoda O´Hara a Vinný sklep Eliška s vinotékou.. Hotel nabízí 54 pokojů.

vice

Hotel Brno

Hotel Brno*** se nachází v klidném prostředí nedaleko středu města, v blízkosti BVV, cca 1 km od dálniční křižovatky (výjezd - exit 194 B). Výhodné umístění hotelu Brno umožňuje rychlý přístup k nejžádanějším místům města Brna. Kapacita hotelu je 78 dvoulůžkových pokojů, 5 apartmámů a 6 bezbarérových pokojů.

vice

Hotel Voronez
Jihomoravský kraj
City Apart Hotel
Jihomoravský kraj
SPA Resort Lednice
Jihomoravský kraj
Letohrádek Mistrovských
Jihomoravský kraj
Hotel Voronez

Největší a nejmodernější kongresové centrum v Brně s ubytováním ve 368 pokojích u výstaviště Vám nabízí Orea Hotel Voroněž. Do centra města se pohodlně dostanete tramvají, jejíž zastávka je 150m od hotelu. Výborný oběd či večeři si můžete dopřát v jedné ze tří hotelových restaurací - Atrium, Grill bar Gourmet či A La Carte.

vice

City Apart Hotel

Moderní City Apart Hotel Brno se nachází v klidné oblasti v blízkosti centra. Nacházíme se v jižní části centra města v blízkosti nejdůležitějších dopravních tras jakož i veřejných dopravních prostředků. Hotel nabízí 40 vkusně zařízených, velmi prostorných pokojů a apartmánů a konferenční sály do 50 účastníků.

vice

SPA Resort Lednice

****SPA Resort Lednice je vybaven komplexním balneoprovozem, který nabízí širokou nabídku léčebných a wellness procedur. Celý hotel je nekuřácký, samozřejmostí je vlastní uzavřené parkoviště v areálu hotelu. Hotel disponuje konferenční místností a velkým výběrem dolňkových aktivit, vhodných pro teambuildingy a výjezdní akce.

vice

Letohradek Mistrovskych Brno

Letohrádek Mistrovských Brno je jedinečný prostor v bezprostřední blízkosti Brněnského Výstaviště. Pokud hledáte unikátní a netradiční lokalitu pro vaše konferenční akce či svatební hostiny, je Letohrádek tou pravou volbou. Letáhradek nabízí celkem 4 sály, včetně ústředního Freskového sálu s 200 let starou exotickou výmalbou

vice

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy
  • Konferenční akce
  • Incentivní akce
  • Partneři stránek
  • Luxusní lokality
  • Ostatní lokality
  • Wellness lokality

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2016, konferencniakce.cz.