Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Karlovarský kraj - subjekty pro konferenční akce


Zde naleznete vhodné konferenční prostory pro vaše firemní akce, teambuildingy nebo konferenční akce v Karlovarském kraji.

Savoy Westend Hotel
Karlovarský kraj
Spa hotel Thermal
Karlovarský kraj
Savoy Westend Hotel

Lázeňský a hotelový resort Savoy Westend Hotel se nachází v elitní historické části Karlových Varů. Spojuje unikátní historii od roku 1897, s dnešními mezinárodními hotelovými standardy na pětihvězdičkové úrovni. Hotel nabízí konferenční místnost pro 66 osob a 3 salonky s celkovou kapacitou 41 osob pro menší jednání.

vice

Lázeňský hotel Thermal

Spa hotel Thermal je umístěn v samém srdci Karlových Varů, na okraji lázeňské zóny, nedaleko sadů Antonína Dvořáka a kolonád s léčivými prameny. Hotel disponuje jedním z největších kongresových center v západních Čechách jehož kapacita přesahuje 2000 konferenčních míst. Hotel nabízí 273 komfortně vybavených pokojů.

vice

 

 

 

 

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy
  • Konferenční akce
  • Incentivní akce
  • Partneři stránek
  • Luxusní lokality
  • Ostatní lokality
  • Wellness lokality

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2015, konferencniakce.cz.