Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kraj Vysočina - subjekty pro konferenční akce


Zde naleznete vhodné konferenční prostory pro vaše firemní akce, teambuildingy nebo konferenční akce v kraji Vysočina.

EA Business Hotel Jihlava
Kraj Vysočina
Resort Svatá Kateřina
Kraj Vysočina
Hotel Opera
Kraj Vysočina
EA Business Hotel Jihlava

Nový moderní hotel v Jihlavě. Hotel je svým vybavením a výhodnou polohou mezi dvěma pro obchod významnými městy - Prahou a Brnem - vhodný pro obchodní jednání, konání konferencí, firemních školení stejně jako pro krátkodobé a dlouhodobé pobyty turistické klientely. V blízkosti hotelu se nachází velký aquapark Vodní ráj.

vice

Resort Svatá Kateřina

Resort Svatá Kateřina je v České republice zcela jedinečný hotelový komplex, které se specializuje na zdravý životní styl, sportování, pobyt v přírodě a odpočinek. V lese, uprostřed nádherné přírody Vysočiny, nedaleko městečka Počátky, naleznou návštěvníci unikátní luxusní resort, vhodný pro konferenční akce či svatby.

vice

hotel Opera

HOTEL OPERA se nachází v bezprostřední blízkosti barokního zámku a zámecké zahrady v Jaroměřicích nad Rokytnou. V roce 2010 byla ukončena celková rekonstrukce hotelu. Na hosty čekají útulné pokoje, restaurace a letní terasa pro občerstvení. k dispozici jsou 4 salonky s maximalní kapacitou až 180 delegátů.

vice
 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy
  • Konferenční akce
  • Incentivní akce
  • Partneři stránek
  • Luxusní lokality
  • Ostatní lokality
  • Wellness lokality

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2017, konferencniakce.cz.