Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Královehradecký kraj - subjekty pro konferenční akce


Zde naleznete vhodné konferenční prostory pro vaše firemní akce, teambuildingy nebo konferenční akce v Královehradeckém kraji.

Hotel Tommy
Královehradecký kraj
Hotel Arnika
Královehradecký kraj
Hotel VZ Bedrichov
Královehradecký kraj
Hotel Esprit
Královehradecký kraj
Hotel Tommy

Nově zrekonstruovaný hotel Tommy se nachází v klidné příměstské části na Babí u Náchoda ve východních Čechách. V mezihoří Krkonoš a Orlických hor Vám představujeme netradiční hotel s originálními interiéry a zázemím pro práci i odpočinek.Poloha i atmosféra rodinného hotelu Vám nabídnou klidné prostředí.

vice

Hotel Arnika

Hotel Arnika *** je umístěn v klidném a tichém prostředí podhorské obce Rudník, která se nachází na samých hranicích Krkonoš a Krkonošského národního parku. Hotel je vyhledávaný pro pořádání firemních akcí, seminářů, školení a prezentací díky nabídce několika konferenčních salonků. Kapacita hotelu je 60 lůžek.

vice

Hotel VZ Bedrichov

Hotel VZ Bedřichov je ideálním místem pro pořádání nejrůznějších firemních akcí nebo společenských akcí přímo v srdci Krkonoš - Špindlerově Mlýně. Hotel disponuje celou řadou jednacích prostor včetně vlastního kinosálu. Prostory lze variabilně uspořádat pro různé typy jednání, přednášek, školení, či společenských akcí.

vice

Hotel Esprit

Dovolujeme si Vás pozvat k relaxačnímu pobytu v Krkonošském Národním Parku, s využitím wellness centra a dalších služeb. Vhodné obzvlášť pro skupinové a firemní akce nebo teambuildingy! Hotel Esprit je tvořen třemi zrekonstruovanými budovami, nacházejícími se ve Špindlerově Mlýně, na konci údolí Sv. Petra.

vice

Hotel Černigov
Královehradecký kraj
Motel Charlie
Královehradecký kraj
EA Hotel Tereziánský dvůr
Královehradecký kraj
Hotel Panorama
Královehradecký kraj
Hotel Černigov

Hotel Černigov v Hradci Králové nabízí léty prověřenou tradici a kvalitu ubytovacích i stravovacích služeb, vynikající polohu a kongresové zázemí na vysoké úrovni. V hotelu je k dispozici celkem 115 dvoulůžkových a 72 jednolůžkových pokojů s možností přistýlek. Hotel disponuje i velkým kongresovým sálem s kapacitou až 500 osob.

vice

Motel Charlie

Náš motel se nachází přibližně 12 km od Českého ráje v obci Kovač, přibližně na polovině cesty z Jičína do Hořic v Podkrkonoší. K dispozici je ubytování v příjemném prostředí penzionu nebo v soukromí přízemních chatek zasazených do přírodního prostředí s parkovou úpravou. Celková ubytovací kapacota zařízení je 53 míst.

vice

Hotel Tereziánský dvůr

Hotel se nachází v klidné části města v bezprostředním sousedství historického centra Hradce Králové, nedaleko řeky Orlice. Chloubou EA Hotelu Tereziánský dvůr je kongresový sál na ploše 264 m2 s kapacitou až 250 osob. Pro hosty je připraveno celkem 80 plně klimatizovaných pokojů s luxusním designem.

vice

Hotel Panorama

Rodinný čtyřhvězdičkový hotel se nachází v Královéhradeckém kraji v Rychnově nad Kněžnou na konci vilové čtvrti v absolutně klidné zóně s výhledem na Orlické hory. Hotel je ideální pro pořádání firemních akcí s kapacitou do 90 osob, pro rodinnou dovolenou či relaxační pobyty. K dispozici je hostům relaxační centrum s bazénem.

vice

Clarion Špindlerův Mlýn
Královehradecký kraj
Hotel Savoy
Královehradecký kraj
Friesovy boudy
Královehradecký kraj
Grund resort Golf & Ski
Královehradecký kraj
Hotel Clarion Špindlerův Mlýn

Clarion Hotel se nachází ve Špindlerově Mlýně v prostředí Krkonošského národního parku u Labské přehrady. Přímo u hotelu se nachází sjezdovka s lanovkou Labská. Hotel disponuje rozsáhlými prostory až pro 630 delegátů v 6 kongresových sálech a saloncích a funguje jako skvělé místo pro Vaši teambuildingovou akci.

vice

Hotel Savoy Špindlerův Mlýn

Znovu otevřený hotel Savoy ve Špindlerově Mlýně v bezprostřední blízkost sjezdovek nabízí luxusní ubytování v 38 jedinečných pokojích. Pro konferenční akce jsou připraveny 2 sály až pro 70 osob. Samozřejmostí je Apres-Ski zábava a wellness procedury pro zasloužený odpočinek. Celé jedno patro našeho hotelu je věnováno Vaší relaxaci.

vice

Friesovy boudy

Nově zrekonstruovaný areál Friesovy boudy se nachází v nadmořské výšce 1217m ve střední části Krkonoš. Svou polohou inspiruje ke kreativní práci a poskytuje neomezený prostor pro zábavu přímo na hřebeni našich nejvyšších hor. Využijte tři konferenční prostory s celkovou kapacitou 70 míst a outdoorové firemní aktivity.

vice

Grund Resort Golf & Ski

Grund Resort Golf & Ski byl postaven v roce 2009, je umístěn bezprostředně u 18 jamkového golfového hřiště, které bylo zařazeno v roce 2012 mezi TOP 10 v České republice. a obklopen lyžařskými areály širokého využití. Nabízí moderní pokoje i perfektně vybavený konferenční sál pro firemní akce s kapacitou 60 osob.

vice

 

 

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy
  • Konferenční akce
  • Incentivní akce
  • Partneři stránek
  • Luxusní lokality
  • Ostatní lokality
  • Wellness lokality

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2017, konferencniakce.cz.