Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Liberecký kraj - subjekty pro konferenční akce


Zde naleznete vhodné konferenční prostory pro vaše firemní akce, teambuildingy nebo konferenční akce v Libereckém kraji.

Wellness Hotel David
Liberecký kraj
Grandhotel Zlatý Lev
Liberecký kraj
Hotel Hrubá Skála
Liberecký kraj
Rokytka Snowhouse
Liberecký kraj
Wellness Hotel David

Hotel je situován v centru města přímo u lyžařského areálu, 100 m od lanové dráhy na Čertovu horu se sjezdovkou a běžeckými tratěmi. Ideální poloha hotelu umožňuje krásný výhled na skokanské můstky a sjezdovku. Hotel je vhodný pro menší teambuildingy pro skupiny do 60 osob.

vice

GRANDHOTEL Zlatý Lev

Hotel je pro hosty otevřen od roku 1906, kdy jej u příležitosti Česko-německé výstavy slavnostně uvedl do provozu rakousko-uherský císař František Josef I. Hotel je umístěn v klidné parkové zóně města Liberce a nabízí mimo jiné prostorný kongresový sál Anton Worf s maximální kapacitu až 250 hostů.

vice

EA Zamecky hotel Hrubá Skála

Původní hrad ze 14. století, který byl později přestavěn na renesanční zámek, se nachází v Českém ráji, na pískovcové skále asi 6 km jihovýchodně od Turnova nad obcí Hrubá Skála. K dispozici je celkem 6 konferenčních místností, největší Valdštejnský sál s kapacitou až pro 160 osob.

vice

Rokytka Snowhouse

Rokytka Snowhouse je apartmánový dům s dlouholetou historií a tradicí. Dům je umístěn v krásné přírodní scenérii se širokými možnostmi sportovního vyžití i pro náročné hosty. Rokytka Snowhouse je svou polohou 50 metrů od lanovky ideálním místem pro teambuildingy nejen v zimním období.

vice

Zámecký Hotel Sychrov
Liberecký kraj
Zámecký Hotel Sychrov

Zámecký Hotel Sychrov se nachází na okraji Českého ráje v bezprostřední blízkosti státního zámku Sychrov. Klidné prostředí okolí hotelu zaručuje svým hostům pohodu od všedních starostí a pracovního shonu. Čtyřhvězdičkový Zámecký hotel nabízí nejlépe vybavené zasedací prostory v Libereckém kraji.

vice

 

 

 

 

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy
  • Konferenční akce
  • Incentivní akce
  • Partneři stránek
  • Luxusní lokality
  • Ostatní lokality
  • Wellness lokality

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2017, konferencniakce.cz.