Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Moravskoslezský kraj - subjekty pro konferenční akce


Zde naleznete vhodné konferenční prostory pro vaše firemní akce, teambuildingy nebo konferenční akce v Moravskoslezském kraji.

Clarion Congress Ostrava
Moravskoslezský kraj
Hotel U Holubů
Moravskoslezský kraj
Hotel Imperial
Moravskoslezský kraj
Clarion Congress Ostrava

Clarion Congress Hotel Ostrava**** se nachází v klidové zóně v blízkosti multifunkční ČEZ areny. Disponuje výbornou dostupností do centra města, ale i na všechny hlavní silniční, železniční i letecké dopravní spoje. Konferenční centrum hotelu s celkovou kapacitou až 1 620 míst nabízí největší konferenční sál v Ostravě.

vice

Hotel U Holubů

Hotel je situován ve velmi klidném prostředí Moravskoslezských Beskyd v Čeladné, na úpatí hory Smrk. Upravené a pečlivě udržované prostředí s výhledem na zalesněné vrcholky hor, jedinečná poloha, klidné ubytování a skvělé gastronomické služby zaručují ideální podmínky pro teambuildingy a další menší firemní akce.

vice

Business & Conference Hotel Imperial

Business & Conference Hotel Imperial společnosti Mamaison se již více než sto let pyšní svými profesionálními službami. Je také jedním z nejvyhledávanějších cílů kongresové turistiky v Moravskoslezském regionu s celkovou kapacitou až 480 účastníků a flexibilním kongresovým sálem až pro 300 hostů.

vice

 

 

 

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy
  • Konferenční akce
  • Incentivní akce
  • Partneři stránek
  • Luxusní lokality
  • Ostatní lokality
  • Wellness lokality

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2016, konferencniakce.cz.