Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Olomoucký kraj - subjekty pro konferenční akce


Zde naleznete vhodné konferenční prostory pro vaše firemní akce, teambuildingy nebo konferenční akce v Olomouckém kraji.

Hotel Elegance Superior
Olomoucký kraj
Clarion Congress Hotel
Olomoucký kraj
Hotel Elegance Superior

Hotel ELEGANCE je nový, komfortní a elegantní hotel v samotném centru Šumperka. Jen pár kroků od šumperského divadla, muzea, městského parku, kaváren, hospůdek či náměstí s obchody lemujícími hlavní třídu. Díky sportovnímu centru je hotel vhodný i pro výjezdní školení, teambuildingy a firemní akce.

vice

Clarion Congress Hotel Olomouc

Clarion Congress Hotel Olomouc nabízí mimořádný komfort moderních pokojů a špičkově vybavené konferenční i gastronomické zázemí. Nově zrekonstruovaný hotel nabízí velký kongresový sál až pro 1 100 delegátů a 4 další jednací salonky. Celková kapacita sálů je až 1 400 účastníků, hotel je tak vhodný pro kongresy.

vice

 

 

 

 

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy
  • Konferenční akce
  • Incentivní akce
  • Partneři stránek
  • Luxusní lokality
  • Ostatní lokality
  • Wellness lokality

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2015, konferencniakce.cz.