Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Pardubický kraj- subjekty pro konferenční akce


Zde naleznete vhodné konferenční prostory pro vaše firemní akce, teambuildingy nebo konferenční akce v Pardubickém kraji.

Hotel Jezerka
Pardubický kraj
EA Hotel Kraskov
Pardubický kraj
Hotel Jezerka

Zrekonstruovaný Kongres hotel Jezerka *** se nachází v CHKO Železné hory u sečské přehrady, 100 km od Prahy. Hotel je umístěn 200m od vodního díla Sečská přehrada, které je vhodné k provozování vodních sportů, rybolovu atd. Bohaté okolí hotelu je jako stvořené pro teambuildingy, školení a výjezdní zasedání.

vice

EA Hotel Kraskov

EA Hotel Kraskov**** leží poblíž stejnojmenné obce v Železných horách 4 km od Sečské přehrady. Místo u Čáslavi je dobře dostupné z Prahy, i Brna. Nově zrekonstruovaný hotel a chaty byly dříve známé jako oblíbené rekreační středisko. Hotel je vhodný pro pořádání kongresů a teambuildingů. Disponuje kongresovým sálem až pro 100 osob.

vice

 

 

 

 

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy
  • Konferenční akce
  • Incentivní akce
  • Partneři stránek
  • Luxusní lokality
  • Ostatní lokality
  • Wellness lokality

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2014, konferencniakce.cz.