Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Středočeský kraj - subjekty pro konferenční akce


Zde naleznete vhodné konferenční prostory pro vaše firemní akce, teambuildingy nebo konferenční akce ve Středočeském kraji.

EA Hotel U Kata
Středočeský kraj
Lázně Poděbrady
Středočeský kraj
Vzdělávací centrum Floret
Středočeský kraj
EA Hotelový resort S E N
Středočeský kraj
Hotel U Kata

Příjemné a nerušené ubytování v Kutné Hoře naleznou hosté v našem rodinném EA Hotelu U Kata, který se nachází v těsné blízkosti dochovalých středověkých hradeb s proslulou Katovou brankou. Pro firemní a společenské akce je k dispozici jedinečný prostor jedinečné středověké krčmy restaurace U KATA či pivní lázně.

vice

Lázně Poděbrady

Toto kongresové centrum, vystavěno již v roce 1908, je velmi oblíbené pro svou polohu ve středu města v klidném prostředí lázeňského parku. Pro účastníky akcí zajišťujeme ubytování v lázeňských hotelech. Pro konference a další firemní akce je k dispozici velké konferenční zázemí v podobě několika multifunkčních sálů.

vice

Vzdělávací centrum Floret

Vzdělávací a informační centrum Floret nabízí klientům kvalitní hotelové ubytování, výbornou českou a mezinárodní kuchyni v příjemném prostředí restaurace, návštěvu japonské restaurace - sushi baru, možnost pořádání kongresů, školení, seminářů, výstav, a společenských akcí, nebo využití našeho relaxačního centra.

vice

EA Hotelový resort SEN

EA Hotelový resort SEN je vyhledávaným místem pro konání kongresů, školení, jednání, ale také team-buildingových akcí, uměleckých výstav, plesů i svateb. Konferenční místnosti, klidné prostředí, perfektní služby, moderní technika, jedinečné sportovní a relaxační centrum a výborná dopravní dostupnost z Prahy i Brna.

vice

Hotel Ermi
Středočeský kraj
Hotel Bellevue Benešov
Středočeský kraj
Hotel Samechov
Středočeský kraj
Hotel Relax
Středočeský kraj
Hotel Ermi

Ermi Hotel je nově zrekonstruovaný hotel s příjemnou rodinnou atmosférou, situovaný v krásném přírodním prostředí Brdské vrchoviny pod lesem Slonovcem. Hotel nabízí svým hostům ubytování vysoké kvality v celkem 16ti vybavených dvoulůžkových pokojích (s možností přistýlek), s celkovou kapacitou 43 lůžek.

vice

Hotel Bellevue Benešov

Bellevue Hotel Karlov byl zrekonstruován v letech 2006 až 2008 a pochází z dílny architekta Ladislav Lábuse. Tato velmi kompaktní stavba s elegantní zahradou, terasou s výhledem na město a restaurací obdržela v roce 2008 prestižní ocenění THE BEST OF REALTY. Hotel nabízí konferenční kapacity do 40 osob.

vice

Hotel Samechov

Nově zrekonstruovaný areál hotelu Samechov a školícím střediskem, se nachází v turisticky vyhledávané lokalitě - regionu Posázaví. Funkcionalistická vila a komplex několika budov jsou umístěny uprostřed krásné přírody a rozlehlé hotelové zahrady se sportovním hřištěm a s vlastním vstupem do řeky Sázavy.

vice

Hotel Samechov

Hotel RELAX je ideální místo pro teambuildingy a menší či středně velké akce. Klidné prostředí v přírodě nedaleko Máchova jezera v kombinaci s moderním zázemím hotelu je zárukou kvality. Blízko Hotelu RELAX se nachází i areál MOTORLAND Bělá. Konferenční sál Hotelu RELAX nabízí kapacitu až pro 120 osob. . Celková kapacita hotelu je 52 lůžek.

vice

 

Rekr. areál Sázavský ostrov
Středočeský kraj
Rekreační areál Sázavský ostrov

Rekreační areál Sázavský ostrov ve městě Sázava čítá více než 60 tisíc čtverečních metrů a najdete ho v krásném přírodním prostředí Středního Posázaví (45 km jihovýchodně od Prahy. Rekreační areál Sázavský ostrov nabézí školící místnost až pro 100 osob a skládá z Hotelu Sázavský ostrov a Kempu Sázava.

vice

 

 

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy
  • Konferenční akce
  • Incentivní akce
  • Partneři stránek
  • Luxusní lokality
  • Ostatní lokality
  • Wellness lokality

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2018, konferencniakce.cz.