Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Ústecký kraj - subjekty pro konferenční akce


Zde naleznete vhodné konferenční prostory pro vaše firemní akce, teambuildingy nebo konferenční akce v Ústeckém kraji.

EA Hotel Lužan
Ústecký kraj
Hotel Nástup
Ústecký kraj
Hotel Star 4 & Star 5
Ústecký kraj
Hotel Clarion Congress
Ústecký kraj
Hotel Lužan

Hotel Lužan se nachází v centru přívětivého Rumburku, přímo na Lužickém náměstí. Díky ideálnímu umístění hotelu, jeho vybavení a hotelovým službám je vhodný pro konference, školení, firemní akce, rodinné oslavy či jen k přátelskému posezení. Hotel disponuje velkou škálou doplňkových služeb, např. hernou či music barem.

vice

Hotel Nástup

Wellness hotel Nástup se řadí mezi nejluxusnější hotely Krušných hor sloužící pro širokou veřejnost. Luxusní čtyřhvězdičkový horský hotel Nástup nacházející se přímo v centru Skiareálu Klínovec s jedinečnou atmosférou je ideálním místem pro pořádání firemních setkání, kongresů, školení, work shopů a jiných firemních akcí.

vice

Hotel Star 4 & Star 5

Hotely*** Star 4 a 5 se nachází přímo v centru skiareálu Klínovec, 50 metrů od nejbližších vleků a sjezdovek včetně nové, nejmodernější lanovky v ČR umístěné přímo u hotelu, společně s nově prodlouženou sjezdovkou z vrcholu Klínovce. Ubytovací kapacita hotelů 40 pokojů. Hotel je idealní pro teambuildingy.

vice

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem představuje zcela nový moderní byznys hotel, situovaný v centru města. Hotel disponuje variabilními konferenčními sály s maximální celkovou kapacitou 480 osob. Díky nejmodernějšímu technickému vybavení jsou kongresové prostory vhodné ke konání všech firemních akcí.

vice

Hotel Koruna
Ústecký kraj
Hotel Lev
Ústecký kraj
Hotel Koruna

Školící středisko se nachazí v centru města Roudnice nad Labem. Středisko je součástí hotelu Koruna. Pro firemní setkání jsou k dispozici 2 velké sály pro více než 40 lidí. V objektu se lze připojit k síti wifi. Hotel byl v roce 2005 zrekonstruován a zmodernizován tak, aby jeho styl odpovídal ubytování evropského standardu.

vice

Hotel Lev

Čtyřhvězdičkový Hotel Lev v Lovosicích prošel v roce 2012 celkovou rekonstrukcí. Rozšířili jsme kapacitu hotelu, vybudovali jsme konferenční sál s kapacitou cca 100 míst s moderním technickým vybavením. Naše nové kapacity jsou vhodné nejen pro firemní školení či obchodní jednání, ale i pro různé typy oslav.

vice

 

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy
  • Konferenční akce
  • Incentivní akce
  • Partneři stránek
  • Luxusní lokality
  • Ostatní lokality
  • Wellness lokality

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2014, konferencniakce.cz.