Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Zlínský kraj - subjekty pro konferenční akce


Zde naleznete vhodné konferenční prostory pro vaše firemní akce, teambuildingy nebo konferenční akce ve Zlínském kraji.

Beskydský hotel Relax
Zlínský kraj
Zámecký hotel Napajedla
Zlínský kraj
Beskydský hotel Relax

Beskydský hotel Relax*** ve valašském městu Rožnov pod Radhoštěm je situován na kopečku uprostřed lesoparku asi 20 minut pěší chůze z centra města. Hotel je vybaven veškerou technikou a konferenčními sály s celkovou kapacitou přes 200 osob.pro pořádání sympózií, školení, porad a konferencí.

vice

Zámecký hotel Napajedla

Zámek Napajedla je postaven ve stylu pozdně francouzského baroka. Dominantou zámku je zcela jistě nádherný kruhový zrcadlový sál, který sloužil především pro přijímání návštěv na zámku či k tančení při slavnostních příležitostech. K dispozici je několik unikátních pokojů nacházejících se v původním historickém patře.

vice

 

 

 

 

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy
  • Konferenční akce
  • Incentivní akce
  • Partneři stránek
  • Luxusní lokality
  • Ostatní lokality
  • Wellness lokality

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2014, konferencniakce.cz.